vrijdag 18 mei 2018

mtb marathon Raidbocq 13/05/2018

mtb marathon Anhée 85 km

1. Yenhzy Antheunis 4.16.08
2. Jerome Lowies 4.17.33
3. Vincent Carlier 4.29.54

6. Kristof Anthonissen 5.07.04

8. Gilbert Genin 5.43.17

Polderloop Stabroek 24/03/2018

Polderloop Stabroek 5km seniors

1. Jurgen Thijs 18.38
2. Jelle Louviaux 18.51
3. Jens Beyers 19.24

10. Dante Vercammen 35.44

woensdag 16 mei 2018

Iron Man 70.3 Mallorca 12/05/2018

Iron Man 70.3 Mallorca 1,9/90/21

1. Tom Seutens 4.09.53
2. Lars Petter Stormo 4.14.35
3. Niels Esmeijer 4.16.05

75. Sven Lenaerts 4.28.23

2771. Karen Stanton 7.59.58

dinsdag 15 mei 2018

111 triatlon Bilzen 13/05/2018

Triatlon Bilzen 1/100/10

1. Pieter Heemeryck 3.02.18
2. Tom Mets 3.10.32
3. Vincent Van De Walle 3.11.19

DNF. Wim Eelen. Swim 18.02

maandag 14 mei 2018

Frijters Zwemloop circuit 2017/2018

Frijters Zwemloopcircuit eindklassement

100/1 mannen

1. Thibo Van Loon 2000
2. Preben Fleerackers 1961
3. Kylian Minnaar 1894

23. Tijs Van De Mierop 444

250/2,5 vrouwen

1. Hasse Fleerackers 2000
2. Kyra Joy van de Voorde 1948
3. Mara Steenbakker 963

10. Fleur Van Riet 452





Zwemloop Rucphen 13/05/2018

Zwemloop Rucphen

100/1 mannen

1. Thibo Van Loon 7.23
2. Preben Fleerackers 7.33
3. Sibe Wouter 7.35

7. Raf Bouwman 10.40

250/2,5 vrouwen

1. Hasse Fleerackers 13.17
2. Kyra Joy van de Voorde 16.07
3. Pien Wijnhoven 16.59



vrijdag 11 mei 2018

Avondjogging Wechelderzande 10/05/2018

Avondjogging Wechelderzande 12 km

1. Lars Baeyens 43.16
2. Wouter Vermonden 43.29
3. Nick Smans 43.37

4. Thijs Anthonissen 44.57

46. Van Tendeloo 1.18.53

donderdag 10 mei 2018

Koppeltijdrit VET 09/05/2018

Koppeltijdrit VET 5,5 km

1. Lange Manivellen 7.01.060
2. De Collega's 7.06.060
3. De toeristen 7.15.250

12. BIR 1 (Robin Dekkers - Steven Bogaerts) 7.27.150
28. BIR 17 (Jef Van Looveren - Wim Eelen) 7.40.350
33. BIR 3 (Jef Van Looveren - Jef Van Dijck) 7.47.300
34. Broers Aernouts (Bert Aernouts - Jan Aernouts) 7.47.900
40. BIR 25 (Kristof Anthonissen - Jan De Nayer) 7.56.500
57. BIR 2 (Wim Aernouts - Danny Van Santvoort) 8.20.300
65. BIR 69 (Kim Peeters - Filip Vandeputte) 8.28.700
75. Birke Plezierke (Stefan Fleerackers - Stig Fleerackers) 8.49.700
82. BIR 5 (Kris Van Dijck - Bart Goerstouwers) 9.03.250
85. BIR gemengd (Jan De Nayer - Ines Costermans) 9.37.600

88. Sanseveria's on wheels 10.08.750

zondag 6 mei 2018

Amphiman De Schorre 5/05/2018

Amphiman De Schorre

18 km

1. Be-Fast deco team 2.11.27
2. Be-Fast meets slow 2.28.05
3. Us 2.50.25

10. BIR (met Hans Vanstalle) 3.04.21

29. Mineurs Des Sables 3.45.0

28 km

1. Speedy shorties 3.26.45
2. Triathliege 3.37.07
3. SP&O team Ka Wéé 3.40.20

17. Be fast M&M (met Marc Castermans) 4.31.22

23. Les oualupses 5.20.07

woensdag 2 mei 2018

Scott X-trails Vogezen 28/29-04-2018

Scott X-trails Vogezen

Sprinttrail 3 km

1. Karim Asrih 13.16
2. Jo Van Den Brulle 14.12
3. Benjamin Corvé 14.18

15. Jan De Nayer 16.02

79. Theo Janssens 26.56

Trail du Markstein 16 km

1. Jerome Vanderschaeghe 1.22.05
2. Jerome Remacle 1.22.06
3. Karim Asrih 1.24.27

20. Jan De Nayer 1.41.56

192. Melanie Duez 3.06.31

Trail Du Grand Ballon 70 km

1. Stephane Knittel 7.52.48
2. Jean-Charles Mougeot 8.05.25
3. Yoann Beudet 8.31.44

22. Jan De Nayer 9.27.01

116. Bruno Gault 12.51.23

Combinatieklassement X-trails 3/16/70

1. Ward Geyskens 11.16.28
2. Jan De Nayer 11.25.00
3. Gaell Sauve 12.13.18

11. DNF Pierre-Arnaud Monnier






Trail des Idylles 14/04/2018

Trail de Idylles 48 km

1. Jerome Quetin 4.29.55
2. Benny Keuppens 4.41.26
3. Lars Vereyden 4.58.11

8. Jan De Nayer 5.13.03

121. Wim Peeters 8.19.41